wtorek, 21 lutego 2017

Mamuśka- Blogosfera Canpol Babies

Jak wiecie niedługo zostanę mamą :) Staram się kompletować wyprawkę z dobrych jakości materiałów. Przeszukuję Internet, aby dowiedzieć się jak najwięcej w tematyce macierzyństwa. Przy okazji staram się w między czasie studiować książki: "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach." - Kaz Cooke oraz "W oczekiwaniu na dziecko."- Heidi Murkoff, Sharon Mazel.

Jakiś czas temu wspominałam Wam o portalu Canpol Babies. Jeżeli jesteście mamami- możliwe, że macie coś z ich asortymentu. Ja ostatnio kupiłam suszarkę/ociekasz na butelki-smoczki (ale to później Wam pokażę).

http://canpolbabies.com/pl/blogosfera
W styczniu na blogu (TUTAJ) pokazywałam Wam wstępną wyprawkę dla mojego SYNKA :) 
Wspominałam również, że zapisałam się do Blogosfery, dzięki czemu mam możliwość organizowania konkursu z marką Canpol Babies (Lider polskiego rynku artykułów dla dzieci i niemowląt). 
Nie owijając w bawełnę... W tej edycji będzie możliwość przetestowania / zorganizowania konkursu, aż 30 zestawów "Krówka" (to co widnieje na obrazku obok).

Jestem zachwycona, że dają nam możliwość przetestowania swoich produktów! Jesteś zainteresowana? Zapraszam do Blogosfery ;)

UWAGA!
Dodatkowo zapraszam spóźnialskich do wzięcia udziału w KONKURSIE (TUTAJ), który ogłaszałam we wcześniejszym poście- właśnie dzięki współpracy z Canpol Babies! Do wygrania jest zestaw 7 (siedmiu) akcesoriów z serii "MASZYNY".

Zapraszam do udziału w konkursie! Są duże szanse! Można wziąć udział na blogu (TUTAJ) lub na Fanpage- VogueSwing (TUTAJ) :) Do dzieła! Kto nie gra, ten nie wygrywa! ;) 

https://www.facebook.com/vogueswing/photos/a.1484418431776442.1073741828.1484408948444057/1859315020953446/?type=3&theater

1 komentarz:

 1. Hi dear! You have a fantastic blog, I really love it!
  Do you want to follow each other? Let me know!
  HAPPY WEEK
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com.es

  OdpowiedzUsuń