sobota, 29 kwietnia 2017

Canpol Babies: Edycja- MAJ

AHOJ PIRACI!

Następna wspaniała wiadomość od Canpol Babies! W tej edycji będzie można przetestować, a może nawet wygrać elektryczną karuzelę "PIRACI" z pluszowymi zabawkami. Karuzela ta posiada 12 melodii, więc będziecie mogli wybrać swoje najulubieńsze z dostępnych.

Canpol Babies wybierze 10 testerek oraz 10 organizatorek konkursu :-) Kto będzie tym szczęśliwcem? Zobaczymy!

Zapraszam do BLOGOSFERY
 Ja obligatoryjnie biorę udział! :-)

Synuś urodzi się w okolicach maja/czerwca, więc byłabym ogromnie zadowolona móc przetestować ową karuzelę. Ba! Jeszcze nawet żadnej nie posiadam, więc byłabym wręcz uradowana! 
Jeżeli się nie uda, to mam nadzieję, chociaż zorganizować dla Was konkurs! Zobaczymy co z tego wyniknie! :-)


JEŻELI JĄ MACIE, DAJCIE ZNAĆ POD POSTEM JAK SIĘ SPRAWUJE! :-) 
Dzieląc się swoją opinią pomożecie innym rodzicom w ich wyborze.http://canpolbabies.com/pl/http://canpolbabies.com/pl/blogosfera


Moja wyprawka prawie dobiega końca... Najświeższy zakup od Canpol Babies:
- suszarka do butelek i smoczków
- szczotka do butelek i smoczków
- torebki do przechowywania pokarmu (20 szt. do 150ml)Ale z opiniami muszę się wstrzymać jeszcze, bo wszystko pozamykane w pudełkach :-) Mieliście coś z tych rzeczy?

4 komentarze:

  1. My funkcjonujemy bez tej suszarki, ale to bardzo fajny gadżet :) powodzenia

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja wolę mieć osobną suszarkę na butelki, ponieważ na swojej bym nie pomieściła czasami :) A tak tatuś będzie wiedział, gdzie leżą butelki/smoczki - czyli w jednym miejscu (chociaż sądzę, że i tak będzie miał trudności z lokalizacją :-) Ponieważ wynajmujemy mieszkanie- a on się ciągle pyta gdzie co leży. A przecież mieszkamy tyle samo czasu w tej klitce.) Może się nie przyda ta suszarka... Zobaczę :-)

      Usuń