poniedziałek, 17 kwietnia 2017

II KONKURS Canpol Babies- AKTUALIZACJA WYNIKI

Cześć Kochani!
Zapraszam WSZYSTKICH  razem z firmą Canpol Babies do wzięcia udziału w KONKURSIE

WYNIKI:
1. Ewelina Rola
2.
Dawid Paszenda

Gratulacje!

Dziękuję wszystkim za tak piękne prace! Wybór był bardzo trudny. Z mężem wybieraliśmy hasła, które zawierały w sobie informację o 2 produktach.
 

CO MOŻECIE WYGRAĆ?
Zestaw pielęgnacyjny: 
Okrycie kąpielowe z kapturkiem + aspirator do noska Canpol Babies. 
Więcej informacji na temat nagród:
1. Aspirator do nosa (KLIK)
2. Okrycie kąpielowe z kapturkiem (KLIK)

JAK WYGRAĆ? 
Temat pracy:  Wymyśl krótkie, wpadające w ucho HASŁO REKLAMOWE dotyczące nakrycia kąpielowego oraz aspiratora do noska Canpol Babies.
(Bądź kreatywny! Wszystkie techniki dozwolone! Może to być wykonany plakat, nagrany spot reklamowy czy po prostu napisane hasło reklamowe).

Wasze prace- zamieszczajcie tutaj w komentarzach pod tym postem lub na Fanpage VogueSwing
http://canpolbabies.com/pl/blogosferaUwaga! Osoby, które biorą udział w konkursie na blogu: pracę/zdjęcia/film itp. również możecie przesyłać na e-maila: vogueswing@gmail.com - zostaną one udostępnione w tym poście konkursowym!

Dodatkowo dla chętnych (nie wpływa to na wyniki konkursu). Zrobisz mi wielką przyjemność, jeżeli: udostępnisz konkursowe zdjęcie, polubisz je i zaproś znajomych do wspólnej zabawy na Faceooku! :)REGULAMIN:
1. Organizatorem konkursu jest blog: VogueSwing . Sponsorem nagrody jest firma: Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw: nakrycie kąpielowe + aspirator do noska Canpol Babies.
3. Konkurs trwa od 17.04.2017 do 27.04.2017 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu oraz na Fanpage VogueSwing w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: Wymyśl krótkie, wpadające w ucho HASŁO REKLAMOWE dotyczące nakrycia kąpielowego oraz aspiratora do noska Canpol Babies.
6. Wygrywają dwie osoby. Pracę wybiera komisja w składzie dwuosobowym: ja (VogueSwing) i mój mąż- narada rodzinna :-)
7. Prace konkursowe można zamieszczać na:
 *blogu w komentarzach: 
Jeżeli jest to praca artystyczna np.: zdjęcie- proszę o przesłanie jej na e-maila: vogueswing@gmail.com (prace z e-maila zostaną udostępnione publicznie w tym poście)
oraz na 
*Fanpage pod zdjęciem konkursowym:
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies. Wszelki kontakt proszę kierować do Organizatora konkursu: (VogueSwing) vogueswing@gmail.com
9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
12. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
13. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny). 

2 komentarze:

  1. Dobre haslo bardzo milo sie kojarzy.
    Konto na fb Aleksandra Rzyszkowska
    Oczywiscie akceptuje

    OdpowiedzUsuń