sobota, 9 września 2017

Somersby- opinia Ambasadorki

Są tutaj zwolennicy PIWA? A może piwa smakowego? 

#MagicSecconds #JestMagicznie  #Somersby #AppleSeccoTaste
SOMERSBY Apple Secco Taste uważane jest za wytrawne, musujące piwo o jabłkowym smaku.
#MagicSecconds #JestMagicznie  #Somersby #AppleSeccoTaste

Zanim przejdę do rzeczy...
"W CIĄŻY NIE PIJĘ ALKOHOLU"!
Bardzo ważny temat, który dla większości nie ma większego lub najmniejszego znaczenia. Nie chcę w tym poście nikogo umoralniać... Lecz przysłowiowym "grzechem", byłoby nie wspomnieć o tym... Droga, przyszła mamo, w tym okresie zadbaj o swoje dziecko, które nosisz pod sercem. Podczas karmienia piersią również można się wstrzymać... Dodatkowo można kupić w aptece wskaźniki zawartości alkoholu w mleku matki. Jeżeli masz zamiar już wypić, odciągnij wcześniej mleko, a swoje dziecię powierz pod opiekę innej osobie w rodzinie, która nie będzie w tym momencie spożywać alkoholu.
Wielkie brawa za informację, którą znajdziemy na opakowaniach piwa SOMERSBY

Jako Ambasadorka, dzięki platformie Streetcom... Otrzymałam paczkę do testów. Głównym testerem był mój mąż. Również nie zabrakło puszek dla rodziny i znajomych  :-)
Zawartość była zapakowana w przepiękne, bardzo wytrzymałe pudełko. Mogliśmy spróbować smaku piwa z puszki, jak i z butelki :-) Byłam pod wrażeniem dbałości o detale.

A oto mini puszki, które rozdałam rodzinie i znajomym.

Jaka jest nasza OPINIA?
Mąż nie jest zwolennikiem piw smakowych. Ma swoje ulubione, chmielowe i ich się trzyma. Z początku był sceptycznie nastawiony do SOMERSBY, ponieważ jeszcze ich nie próbował. Nawet zażartował "Cydrem chcesz mnie otruć :-) ?".
Stwierdził, że w dużych ilościach nie mógłby ich konsumować, ponieważ jest zagorzałym zwolennikiem standardowych piw chmielowych, a SOMERSBY jest smaczny, ale dla niego to taki musujący kompocik. 

Członkowie rodziny wypili i stwierdzili, że jest OK, lecz wolą wersję standardową SOMERSBY. Znajomi byli nastawieni na TAK jak i na NIE. Padały tego typu opinie:
-  " Dla mnie super !!!"
"Mojeeeee😍 ja próbowałam i polecam"
-  "Próbowałam już dużo wcześniej i to nie moje smaki, nie lubię piw jabłkowych xd"
-  " Ja go piłam jest dobry. Lubie wszystkie somersby."

Jeżeli chodzi o mnie to nie przepadam za standardowymi piwami, wolę właśnie takie smakowe. A ten smak mi odpowiada. Z pewnością jak będę miała ochotę i okazję wypić, wybiorę właśnie takie, delikatne piwo o jabłkowym smaku.  Mi ono "podeszło" :-) Ale jak widać, zdania i smaki są podzielone. 
A żeby się przekonać czy Tobie zasmakuje... MUSISZ SPRÓBOWAĆ! Każdy lubi coś innego, więc warto zakupić i się przekonać OSOBIŚCIE! Ktoś może zachwalać w niebiosa, a ktoś walić negatywami na prawo i lewo, ale przecież każdy z nas lubi różne rzeczy, nie zawsze takie same :-)

Po spożyciu alkoholu, można tylko prowadzić pojazd w wirtualnej grze na komputerze :-) Bądź odpowiedzialną osobą i nie wsiadaj za kółkiem po jego spożyciu!

4 komentarze: