czwartek, 18 maja 2017

Blue striped Dress

Kilka słów co do poprzedniej stylizacji z czarną sukienką (post niżej)... 
Tak wiem! Zdaję sobie sprawę, że to nie jest sukienka ciążowa (a materiał rozciągnął się w okolicach brzucha)- ale ta koszulo sukienka nada się w 100%! Nie prześwituje, wykonana jest z bawełny i jest luźna... Osobiście zamówiłam rozmiar S (rozmiar zawyżony) lecz będzie dobra na osoby, które noszą rozmiar M czy nawet L.... A kobiety w ciąży będą mogły ją zakładać, aż do rozwiązania.
Szukasz więcej niebieskich sukienek w paski? Znajdziecie je w sklepie Zaful (lista).

CO MAM NA SOBIE? 
sukienko-koszula- ZAFUL (cena)
balerinki- Sinsay
torebka- Mohito

EN: 
A few words about the previous styling with a black dress (post below) ... 
Yes I know! I realize that this is not a pregnancy dress (and the material stretches around the abdomen) - but this dress shirt will be 100%! Robust material, it's made of cotton and it's loose ... Personally, I ordered size S (size overpriced) but it will be good for people who wear M or even L .... And pregnant women will be able to wear until the birth of the child.
You are looking for blue striped dress? You will find them in the store Zaful (list).

WHAT I'M WEARING?
dress-shirt- ZAFUL (price)  
ballerinas- Sinsay
handbag- Mohito

Posiada bardzo ładne, skromne aplikacje w kształcie listków, które dodają uroku. Plusem jest również to, że posiada kieszenie. Chociaż powinna być bardziej dopasowana w biuście i w talii.

EN:
It has a very nice, modest applications in the shape of leaves, which add to the charm. Plus, it also has pockets. Although it should be more fit in the bust and waist.
5 komentarzy:

  1. Super kiecka,w takiej moge chodzic chociaz w ciazy nie jestem.Ladnie Ci w tym kolorze..))

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój ulubiony deseń tej wiosny!

    OdpowiedzUsuń